خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / كنترل كيفيت كار حسابرسي

كنترل كيفيت كار حسابرسي

دانلود فایل كنترل كيفيت كار حسابرسي

كنترل كيفيت كار حسابرسي

 

عنوان فایل : كنترل كيفيت كار حسابرسي

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

كنترل كيفيت كار حسابرسي

كنترل كيفيت كار حسابرسي

حجم فایل : 64.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 18 بنام خدا كنترل كيفيت كار حسابرسي كليات • دريك موسسه حسابرسي، كنترل كيفيت شامل سياستها و روشهاي مورد عمل براي حصول اطمينان از برآورده شدن مسئوليتهاي حرفه اي در قبال صاحبكاران و ديگر اشخاص ثالث است. • اگر چه كنترل كيفيت ارتباط نزديكي با استانداردهاي حسابرسي دارد، اما كاملاً از آن متفاوت است. • در واقع، موسسات حسابرسي، سياستها و روشهاي كنترل كيفيت را بكار ميگيرند تا از رعايت…

 

کد فایل كنترل كيفيت كار حسابرسي : 677717

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود كنترل كيفيت كار حسابرسي در کادر زیر کلیک کنید

كنترل كيفيت كار حسابرسي

مشخصات كنترل كيفيت كار حسابرسي  با کد فایل 677717  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد كنترل كيفيت كار حسابرسي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( كنترل كيفيت كار حسابرسي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *