خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / مديريت توليد و عمليات

مديريت توليد و عمليات

دانلود فایل مديريت توليد و عمليات

مديريت توليد و عمليات

 

عنوان فایل : مديريت توليد و عمليات

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

مديريت توليد و عمليات

مديريت توليد و عمليات

حجم فایل : 1.4 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 66 مديريت توليد و عمليات به نام خداوند جان و خرد مديريت توليد و عمليات منابع:مدیریت کارخانه، دکتر سید حسینیطرح ریزی واحدهای صنعتی، جیمز اپلطرح ریزی واحدهای صنعتی و جریان مواد، هادی فرقانیطرح ریزی واحدهای صنعتی، دکتر آصف وزیریمدیریت تولید و عملیات، دکتر علی محمدیمدیریت تولید و عملیات، دکتر الوانی پل ارتباطی وب سایت: Ejavanmardi.irایمیل:Javanmardi.ehsan@gmail.com فصل اول مقدمه توليد؟ عمليات؟ مديريت؟…

 

کد فایل مديريت توليد و عمليات : 676449

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود مديريت توليد و عمليات در کادر زیر کلیک کنید

مديريت توليد و عمليات

مشخصات مديريت توليد و عمليات  با کد فایل 676449  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مديريت توليد و عمليات

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مديريت توليد و عمليات ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *